Share/Save/Bookmark

Kontakt

Fornavn 
Etternavn 
Adresse
Postnummer
Poststed
Telefon
Mobil
E-post
Land
Melding
Eidsvoll Sykkelklubb - NM Landevei 2014

Postboks 148
2071 Råholt

E-post: post@sykkelnm2014.no

I tabellen under ser du en rekke personer som innehar nøkkelroller under mesterskapet. Ta kontakt hvis det er noe du lurer på, og vi vil besvare alle henvendelser så fort det lar seg gjøre.


Navn
Fagelt
Mobil
E-post
Ketil Torp
Leder - Hovedkomité
982 04 181
leder@sykkelnm2014.no
Geir Berntsen
Leder - Arena
917 09 105
arena@sykkelnm2014.no
Bjørn Erik Nyrud
Leder - Sikkerhet, løyper
992 72 702
sikkerhet@sykkelnm2014.no
Britt Tømte Lund
Leder - Økonomi, marked
415 06 596
marked@sykkelnm2014.no
Håkon Jahr
Leder - Sekretariat
930 61 085
sekretariat@sykkelnm2014.no
Christer Torp
Leder - Transport, biler, logistikk
907 98 398
transport@sykkelnm2014.no
Bjørn Hytjanstorp
Leder - Presse og media
408 56 163
presse@sykkelnm2014.no



Best Western LetoHallen Hotel.
Hurdalsjøen Hotell og Konferansesenter
Monter Eidsvoll
Joker
Procycling
Interspons AS - Sponsoring Media Events